Tesbihane Toptan

Tesbihane Toptan Nedir?

Tesbihane toptan, sitemizde satışta olan tüm ürünleri toptan satış fiyatlarıyla satın alabileceğiniz bir alışveriş kanalıdır. Tesbihane’den vereceğiniz siparişleri hem yurtdışına hem de yurtiçine ücretsiz olarak yolluyoruz. Dilerseniz Çemberlitaş’ta bulunan merkez ofisimizi ziyaret ederek ürün çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Tesbihane Toptan’ın Avantajları Nelerdir?

Ürünlerimize toptan satış fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Siz hiç yorulmadan tüm ürünleri kapınıza kadar gönderiyoruz.
Dilerseniz sizin için en çok satan modelleri seçiyoruz. Vitrinde kalıp satamadığınız ürünleri zarar görmemek şartıyla 30 gün içinde değişim yapıyoruz.Görmeden almam diye düşünen müşterilerimiz ürünleri sizden alsın, beraber kazanalım.
Tesbihane markası ile hem ürün kalitenizi hem de müşteri memnuniyetinizi yükselteceksiniz.
Tüm ürünlerimiz Tesbihane garantisi altındadır. Bütün ürünlere orijinallik garantisi verip, Tesbihane adı altında satma imkanı elde edeceksiniz.

Toptan Alışveriş Şartları Nelerdir?

Toptan satışlar için sepetinizde tutardan bağımsız olarak en az 10 adet ürün bulunmalıdır.

Nasıl İletişim Kurmalıyım?

Toptan siparişleriniz için 0534 363 11 22 numaralı Whatsapp hattımızdan çağrı merkezimize ulaşarak fiyat ve satış hakkında bilgi alabilir, müşteri temsilcimizin size vereceği kişiye özel kod ile web sitemizden siparişinizi toptan fiyatlar üzerinden tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.