Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Kadınların vazgeçilmez takılarından biri de bilekliklerdir. Takı ve aksesuar konusunda birçok alternatifi bulunan kadınların, bileklik için de bol alternatifi vardır. Renk, tasarım, kullanılan maden, desen gibi istedikleri her tarzda bileklik bulabilirler. Tesbihane’de de her tarza uygun bayan bileklik modelleri en uygun fiyatlarla satılmakta. Gümüş, kazaz, deri, doğaltaş ve şahmeran modellerimize göz atarak kendiniz için ya da hediye etmek için birbirinden güzel bileklik modellerini satın alabilirsiniz.

Bayan Bileklik Modelleri

Kadınlara özel farklı tarzlarda bileklik modeli bulunmaktadır. Bu nedenle istedikleri bilekliği bulmakta pek zorlanmazlar. Ancak uygun fiyatlı ve kaliteli bir bileklik bulmak pek de kolay olmayabilir. Tesbihane’de yer alan bayan bileklikler ise hem fiyat olarak bütçenizi yormaz hem de istediğiniz tarzı bulmanızı kolaylaştırır. Gümüş bayan bileklikleri en çok rağbet gören ürünler olarak sınıflandırsak pek de yanlış sayılmaz. Diğer değerli madenlere göre daha uygun fiyatlı olan gümüş bileklikler, şık tasarımlarının yanı sıra günlük hayatta da sıklıkla tercih edilir. Riski en az olan ürünlerden biridir.

Doğaltaş bileklikler, gümüşten sonra en çok tercih edilen bileklik çeşididir. Akik, hematit, inci, zirkon, oniks, lapis gibi taşlardan yapılan doğaltaş bileklikler, hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılır. Bu bilekliklerin fiyatları da işçiliğe ve kullanılan taşa göre değişiklik göstermektedir.

Şahmeran bileklik, kazaz bileklik ve deri bileklik modelleri de kadınlara özel olarak satılan diğer alternatiflerimizden. Tüm ürünlerde olduğu gibi bu kategorimizdeki ürünlere de ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksitli ödeme avantajı ile sahip olabilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerin tamamı Tesbihane garantisi altında adresinize gönderilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.