Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Erkekler, takı konusunda kadınlar kadar ilgili değilse de son yıllarda bu durum biraz değişti. Özellikle gümüş yüzük, çoğu erkek için önemli bir aksesuar haline geldi. Yüzüğün kombin tamamlayıcı özelliği, şık tasarımı, doğaltaş kullanımı ve farklı desen kullanımı bu durumda bir hayli etkili oldu diyebiliriz.

Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

Gümüş yüzük kullanan erkeklerin en çok tercih ettiği modeller taşlı yüzükler oluyor. Farklı doğaltaşların yanına eklenen desen ve figürler, erkeklerin de ilgisini çekmiş durumda. Hem tarz oluşturan hem de şık kombinlerin vazgeçilmez bir aksesuarı olan taşlı erkek yüzük seçeneklerine en uygun fiyat ve farklı ödeme yöntemleriyle Tesbihane’den sahip olabilirsiniz. Taşlı yüzüklerde birçok doğaltaş kullanılıyor. Akik, kehribar, kaplangözü, oniks, zirkon, sedef, sultanit gibi doğaltaşlar bunlardan bazıları. Renkler ise taşın kullanımına göre değişiyor. Taşlı yüzük modellerinde kırmızı, kahverengi, beyaz, sarı, siyah gibi renkleri görebilirsiniz. Seçiminizi yaparken de hem doğaltaşa hem renge hem de yüzük üzerindeki desen dikkat etmelisiniz. Ürünlerde ay-yıldız, elif-vav, tuğra, arma, kayı boyu gibi birçok desen görebilirsiniz.

Taşlı Erkek Yüzük Fiyatları

Taşlı erkek yüzük fiyatları tamamen ürün üzerinde kullanılan taşa göre değişen bir durumdur. Taş ne kadar değerliyse yüzük fiyatı da o kadar yüksek olur. Ancak Tesbihane’nin taşlı yüzüklerinde ekonomik taşlar kullanıldığı için fiyatları da asla cep yakmaz. Her cebe uygun taşlı yüzük alternatifi bulunan sitemizde kendi stilinize en uygun taşlı yüzüğü seçebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Daha sade takıları seven erkekler için taşsız yüzük kategorimizde birçok yüzük modelini bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.