Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Tesbih, erkeklerin en çok sevdiği ve en sık kullandığı aksesuarların başında gelir. Bu nedenle tesbih sever bir erkeğin satın alabileceği tesbih modelleri de her geçen gün artmakta. Kişiye özel tesbih çeşitleri de bunlardan biri. Püsküle, imameye ya da tesbih tanesine yazdırılan isim ve harfler, kullanılan tesbihe farklı bir anlam katmakta. Aynı zamanda erkekler için mükemmel bir hediye seçeneği de oluşturmakta. Çevrenizde tesbih kullanmayı seven bir erkeğe hediye arıyorsanız kişiye özel tesbih fikrini mutlaka aklınızda bulundurun.

Kişiye Özel Tesbih Çeşitleri

Normal olarak kullanılabilen birçok tesbih modeli, aynı zamanda kişiye özel olarak da kullanılabilir. Bunun için tek yapmanız gereken isim ve harf yazdırabileceğiniz bir püskül ya da imame bulmak. Ürün çeşidine göre ister harf ister isim isterseniz farklı bir yazı yazdırabilirsiniz. Kişiye özel tesbih kategorimizde yer alan tesbih modelleri arasında sıkma kehribar, kuka, doğaltaşi damla kehribar, oltu gibi tesbih severlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler de bulunmakta.

Püskül ve imamelerin yanı sıra bazı modellerde tesbih tanelerine de isim yazdırabilirsiniz. Bunun için de en doğru tercih oltu tesbihler olacaktır. Belli karaktere kadar tesbih tanelerinin üzerine istediğiniz isme yer verebilirsiniz. Güzel bir kombin yapmak isterseniz kişiye özel erkek yüzük kategorimizde bulunan birbirinden şık ve güzel yüzük modellerine de göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.