Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Tesbihane güvencesi altında, şık tasarımlara sahip doğaltaş tesbihlerimizi incelemeye hazır mısınız? 23 farklı doğal taştan oluşan tesbih modellerinden her birinin farklı bir anlamı ve özelliği bulunuyor.

Orijinal Doğaltaş Tesbih Modelleri

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden olan Tesbihane.com, siz değerli müşterilerimize en bol tesbih seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Doğal taş tesbihlerimiz de bu seçeneklerden yalnızca biri. Akik taştan inciye, safirden mercana kadar 23 farklı modeli bulunan doğal taş tesbihleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Doğal taş tesbihlerin en büyük özelliği ise, adından da anlaşılacağı üzere taşlarının tamamen doğal olması. Bu taşların özelliklerini okuyarak hangi tesbihin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Akik tesbih, inci tesbih, bukalemun tesbih, sedef tesbih, oniks tesbih ve daha birçok doğaltaş tesbih modeli için kategorimizi ziyaret ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Doğaltaş tesbih kategorimizdeki modellere ayrı ayrı göz atın, siparişinizi vermeden önce tesbihler hakkında da bilgi sahibi olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.