Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Takı ve aksesuar konusunda kadınlar, erkeklerden çok daha şanslı bir konumdadır. Yüzük, küpe, bileklik, kolye, halhal, şahmeran gibi birçok takı ve aksesuarı istedikleri gibi kombinleyebilirler. Bu sebepten dolayı da başta kolye olmak üzere istedikleri tarzda ürünü kolaylıkla bulabilirler.

Bayan Kolye Modelleri

Bayan kolye çeşitleri arasında en çok tercih edilenler de şüphesiz gümüş kolyelerdir. Bayan gümüş kolyeler, hem çeşitlilik açısından zengindir hem de altın ya da pırlanta gibi kolyelere göre çok daha ekonomiktir. Tercih sebeplerinin bir diğer önemli sebebi de günlük yaşantılarında kullanabilmeleridir. Zarif tasarımlara sahip gümüş kolye modelleri sayesinde sevdiklerinizde de şık bir hediye verebilirsiniz. Tesbihane’nin bayan kolye kategorisinde bulunan yüzüklerin tamamı en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Kolye alırken dikkat edilen unsurlardan biri de alacağınız kolyenin taşıdığı anlamdır. Bu doğrultuda Tesbihane’de birçok ürün bulabilirsiniz. Alacağınız kolyenin hem ekonomik hem kaliteli hem de bir anlam yüklü olmasını istiyorsanız birçok modeli size sunuyoruz. Çiftlere hitap eden sonsuzluk kolyeler, kalp kolyeler, isim yazılı kolyeler de bunun için en çok tercih edilen bayan kolye modellerimizden. Elif-Vav kolyeler, kabe anahtarı kolyeler, kaftan kolyeler de taşıdıkları manevi duygular sayesinde satın alabileceğiniz ürünlerden. Bunların yanı sıra minimal tasarımlar, doğaltaş kolyeler, farklı figürlere sahip kolyeler de bayanların sıklıkla tercih ettiği ürünlerden.

Bayan Kolye Fiyatları

Tesbihane’de yer alan bayan kolye fiyatları, işçilik, gümüşün ayarı, tasarımı ya da doğaltaşın çeşidine göre farklılık göstermektedir. Aldığınız her ürünün firmamızın garantisi altında olduğunu unutmayın.

Satın alacağınız kolyeler kendi kutularında gönderilmektedir. Daha şık ve özel bir sunum ile sevdiklerinize hediye vermek isterseniz kolye kutusu kategorimizden birbirinden şık kutuları seçebilirsiniz.

Bayanlar İçin En İdeal Kolye Uzunlukları

Bayan gümüş kolye ve doğaltaş kolyelerde uzunluklar değişmektedir. Tarzınıza ve kombinlerinize uygun bir kolye seçmek istiyorsanız zincir uzunluklarına da dikkat etmenizi öneririz. Genel olarak bayan kolye zincirlerinin ölçüleri şu şekildedir:

14 inç: Boynun etrafını saran kolyelerdir.

16 inç: Boğazın tabanını sarar. Gerdanlık adı da verilir. Hemen hemen tüm kıyafetler için uygundur.

18 inç: Bayanlarda en çok tercih edilen uzunluktur. Köprücük kemiği üzerindedir.

20-24 inç: Köprücük kemiği ve göğüs arasında yer alır.

28-36 inç: Göğsün biraz altına kadar uzanır. Uzun yakalı kıyafetler için uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.