Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Son zamanlarda kişiye özel ürünler, normal ürünlere göre daha fazla tercih edilmekte. Bunun ana nedeni de kişiye özel ürünlerin daha derin anlam taşımaları. Bu nedenle özellikle hediyelik ürünlerde kişiye özel ön plana çıkıyor. Bayanlara hediye denince akla ilk gelen ürünlerden olan kolye, bileklik, yüzük gibi takı ve aksesuarların da kişiye özel çeşitleri mevcut. Tesbihane’de bu tarz ürünleri en uygun fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Bayan Kolye Çeşitleri

Bayanlara özel kişiye özel kolyeler kategorimizde 925 ayar gümüş ağırlıklı olmak üzere birçok kolye çeşidi bulunmaktadır. Gümüş kolyelerin haricinde siz isteyin biz yapalım kolyeler, doğaltaş kolyeler, deri kolyeler ve el yazması kolyeleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kolyelerin kişiye özel özellikleri de modelden modele değişmektedir. Seçeceğiniz modele göre kolye üzerine isim ya da harf yazdırabilirsiniz. Siz isteyin biz yapalım tasarımlı kolye modellerine ise istediğiniz yazıyı Arapça yazdırmanız mümkün.

Bayanlara özel isim yazılı diğer ürünlerimizin yer aldığı kişiye özel bayan bileklik modellerimizi de kategorimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.