Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Erkekler, takı ve aksesuar konusunda kadınlar kadar şanslı değildir. Kadınlara göre daha kısıtlı ürün yelpazesi olan erkeklerde kolyeler çok önem taşır. Bu nedenle erkek kolye seçiminde çok dikkatli olmak gerekir. Tarzınıza ve oluşturacağınız kombininize en uygun gümüş kolye modellerini takı ve aksesuarın yıllardır değişmez ismi Tesbihane’de bulabilirsiniz.

Erkek Kolye Modelleri

Tesbihane’de bulunan birçok erkek kolye modeli arasından seçim yapmak sizin elinizde. Tamamı gümüş olan ve farklı tasarımları ile her zevke hitap eden kolyeler ile siz de kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz. Erkeklere özel gümüş kolye modellerimiz arasında zincirler, tasarım kolyeler, hayvan figürleri gibi kolye çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca isim yazılı kolyelere de ister isminizi ister dilediğiniz harfleri yazdırarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Erkek Kolye Fiyatları

Erkeklere özel altın ve doğaltaş gibi kolye modelleri olsa da her zaman gümüş kolyeler daha fazla tercih edilir. Çeşit açısından da diğer kolye modellerine göre daha fazla ürün bulunan gümüş kolyelerin fiyatları gümüşün ayarına ve tasarıma göre değişiklik gösterir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de ham gümüşün piyasa fiyatıdır. Buna rağmen fiyatları altın kolyelerden çok daha ucuzdur. Tesbihane’nin en uygun fiyat politikası sayesinde tüm erkek kolye modellerine en ucuz fiyatlardan sahip olabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Erkek arkadaşına, eşine ya da herhangi bir erkeğe hediye bakanlar için de erkek kolyeler iyi bir tercih olacaktır. Tabi bunun için öncelikle hediye vereceğiniz erkeğin tarzını bilmeniz ve ona en uygun kolyeyi seçmeniz gerekir.

Erkekler İçin En İdeal Kolye Uzunlukları

Kolyelerde modellere göre uzunluklar da değişmektedir. Eğer tarzınıza uygun bir kolye seçmek istiyorsanız zincir uzunluklarına da dikkat etmeniz gerekir. Genel olarak erkek kolye zincirlerinin ölçüleri şu şekildedir:

18 inç: Boyun tabanı küçük olan erkekler için en doğru seçimdir.

20 inç: En yaygın kullanılan boyuttur. Köprücük kemiği seviyelerine kadar uzanır.

                                    22 inç: Madalyon tarzı kolyelerdir. Köprücük kemiğinin biraz altına kadar uzanır.

                  24 inç: Göğüs kemiğinin biraz yukarısına kadar uzanan kolye çeşitleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.