Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Alyans, söz ya da nişan gibi merasimlerin en önemli simgelerinden biridir. Çiftlerin de bu süreçte en değer verdikleri unsurlardan biri olduğunu düşünürsek hem aceleye getirmeden hem de en ekonomik şekilde satın almaları gerekir. Tesbihane olarak biz de üzerimize düşeni yapıyor ve en kaliteli gümüş alyans modellerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Bayan Alyans Modelleri

Çift olarak alyans seçmek yerine erkeğe ve kadına ayrı olarak seçmeyi tercih ediyor ya da alyansınızı yenilemek istiyorsanız bu kategorimizde yer alan bayan alyans seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız. Kadınlara özel birbirinden şık alyans modellerinin bulunduğu Tesbihane’de tarzınıza uygun bir ürün bulmak hiç de zor olmayacak. Alyansta gösterişe önem veriyor ve düz modellerden hoşlanmıyorsanız çeşitli motiflerin işlendiği alyanslarımızı çok seveceksiniz. Sonsuzluk işareti motifli, alev desenli, isim yazılı, yaprak modelli, kalp figürlü, tarih yazılı gibi alyanslar bu doğrultuda size sunacağımız en iyi alternatiflerden birkaçı.

Daha sade model sevenler de yine aradığınız Tesbihane’de bulacak. Düz renk ya da taşlı gümüş alyans yüzük modelleri, aşkınızı sonsuza kadar parmağınızda taşıtacak alternatiflerimizi oluşturuyor. Aradığınız her tarzdaki gümüş bayan alyans seçeneklerine uygun fiyatlarla ve bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz.

Erkeklere özel alyans modellerinin yer aldığı erkek alyans kategorimizde ise 925 ayar desenli ve sade gümüş alyans modellerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.