Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Kişiye özel ürünler, hediye seçenekleri arasında her zaman yeri ayrı olan ürün gruplarının başında gelir. Özellikle özel günlerde hediye edilmesi çok daha anlamlı olan isim yazılı ürünler ile sevdiklerinize çok daha anlamlı hediyeler vermek mümkün. Artık sıradan hale gelen ürünler yerine tercih edeceğiniz bu tarz hediyeleri Tesbihane.com’un kişiye özel ürünler kategorisinde bulabilirsiniz.

Bayanlara Özel Kişiye Özel Ürünler

Bir bayanı en mutlu edebilecek şeylerden biri, ona küçük de olsa hediye vermektir. Vereceğiniz küçük ama anlamlı bir hediye, tüm kadınlara değerli olduğunu hissettirecektir. Bu kategorimizde yer alan kişiye özel yüzük, kişiye özel kolye ve kişiye özel bileklik ürünleri ile en değerli anlarınıza anlam katıp sevdiklerinizi çok daha fazla mutlu edecektir. Isim ya da harf yazdırabileceğiniz ürünleri sadece hediye olarak değil, kendiniz için de sipariş edebilirsiniz. Bayanlara verilebilecek kişiye özel hediyelerden en çok tercih edileni şüphesiz kişiye özel kolyeler. Elif Vav kolyeler, kelebek kolyeler, sonsuzluk kolyeler, kalp kolyeler, fotoğraflı kolyeler, bayanlar için en ideal ve en güzel ürünlerin başında geliyor. Tüm kategorilerimizi inceleyererek kendiniz ya da sevdikleriniz için en doğru ürünü seçin ve gerisini Tesbihane’ye bırakın!

Erkeklere Özel Kişiye Özel Ürünler

Takı ve aksesuarlar genelde kadınlara özel hediyeler olarak gözükse de, bu tarz ürünleri severek kullanan erkeklerin sayısının hiç de az olmadığını bilmek gerekir. Tesbih kullanmayı, taşlı ya da taşsız yüzük, bileklik ve kolye takmayı seven erkeklere verilebilecek en güzel hediyelerin başında bu ürünler gelir. Bu ürünlerin kişiye özel olması ise verilen hediyenin anlamını kat be at arttırır. Sizin de çevrenizde takı ve aksesuara meraklı erkekler varsa ve ona özel bir hediye arıyorsanız erkeklere özel kategorimizi mutlaka incelemenizi öneririz.

Erkeklere özel kişi özel yüzük kategorisinde yer alan yüzük modellerini hem kendiniz hem de sevdiklerinize hediye etmek için inceleyebilirsiniz. Siz isteyin biz yapalım yüzük modelleri arasında fotoğraf baskılı, harf ya da isim yazılı, tuğralı, armalı, bayraklı başta olmak üzere birçok seçenek mevcut.

Kişiye özel tesbih kategorisindeki ürünlerin püskül uçlarına ve tanelerine isim ya da harf yazdırabilirsiniz. Kehribar, kuka, akik, inci, oltu gibi çeşitlerden oluşan kişiye özel tesbih kategorisindeki tüm ürünler de diğer ürünlerde olduğu gibi Tesbihane.com güvencesi altındadır.

Kişiye özel kolye, kişiye özel bileklik, kişiye özel kol düğmesi ve kişiye özel çorap da bu kategorimizde bulabileceğiniz diğer ürünler olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.