Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Takı ve aksesuar deyince herkesin aklına ilk gelen kadın aksesuarları gelir. Bunun nedeni de erkeklerin, bu konuda kadınlar kadar şanslı olmamasıdır. Erkeklerin kullanabileceği takı ve aksesuarlar kadınlara göre daha az alternatifli olduğu için seçimleri de daha fazla önem taşımakta. Tesbihane’nin erkek bileklik kategorisindeki ürünler, bu konuda erkeklere birçok seçenek sunuyor.

Erkek Bileklik Modelleri

Erkekler için iyi bir kombin tamamlayıcı özelliği olan bilekliklerin rengi, ağırlığı, kullanıldığı malzeme gibi unsurlar çok önemlidir. Eğer kol saati kullanan bir erkek değilseniz seçeceğiniz bilekliğe çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü her bileklik her kıyafetiniz ile uyum içinde olmayabilir. Sitemizde yer alan erkek gümüş bileklik, doğaltaş bileklik, deri bileklik, çelik bileklik ve kazaz bileklik çeşitleri size aradığınız tarzda bir ürün seçmenizde yardımcı olacak. Ağırlıklı olarak gümüş bilekliklerin tercih edildiğini düşürsek sizin de bu yönde bir seçim yapma olasılığınız bir hayli yüksek.

Erkek Gümüş Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Erkeklerin ilk tercih ettiği takılar genelde gümüş olur. Yüzükte ve kolyede gümüş tercih ettikleri için bileklikte de bu seçimleri ağır basar. Tesbihane güvencesiyle satın alabileceğiniz erkek gümüş bileklik modelleri birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz sitemizdeki erkek bileklik modellerinin fiyatı da kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişiklik gösterebilir.

Gümüş bilekliklerin yanı sıra, deri bileklik, doğaltaş bileklik, kazaz bileklik ve çelik bilekliklerde de fiyatlar malzeme ve işçiliğe göre farklılık göstermektedir. Tüm bu ürünleri Tesbihane’den en uygun fiyatlarla ve ücretsiz kargo avantajı ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.